Kontakt oss i Skanska Næringseiendom

Er du interessert i å leie kontorlokaler eller vil du vite mer om oss og vår virksomhet?
Da hører vi gjerne fra deg!

Fyll inn din kontaktinformasjon og dine behov så tar vi kontakt med deg.

Din informasjon

Kontaktinformasjon

Her finner du vår kontaktinformasjon.

Skanska Næringseiendom - Oslo

 

Kathrine Vanem

Leasing Manager

+47 41 64 82 56

kathrine.vanem@skanska.no

 

Synnøve Lyssand Sandberg

Managing Director

+47 93 44 44 30

synnove.sandberg@skanska.no

 

Audun Lyngstad

Business Development Manager

+47 95 17 39 19

audun.lyngstad@skanska.no

 

Karin Synnøve Lund

Project Manager

+47 93 60 75 27

karin.lund@skanska.no

 

Kristian Balke

Project Manager

+47 98 21 00 42

kristian.balke@skanska.no

 

Ammar Abbas

Project Leader

+47 41 31 12 35

ammar.abbas@skanska.no

 

Sebastian Marker

Finance Manager

+47 95 26 08 54

sebastian.marker@skanska.no

 

Stine Olaussen

Marketing Manager

+47 95 72 89 29

stine.olaussen@skanska.no

 

Hovedkontor Skanska i Norge

 

Sentralbord

+47 40 00 64 00

 

Postadresse

Postboks 1175, Sentrum
0107 Oslo
Norge


Besøksadresse

Lakkegata 53
0187 Oslo
Norge

Kontorlokaler øvrige Norden

 

Stockholm

Caroline Andersson

+46 10 44 95 513

caroline.andersson@skanska.se

 

Göteborg
Mats Dynevik
+46 10 44 84 443
mats.dynevik@skanska.se

Malmö
Sofia Ekerlund
+46 10 44 83 047
sofia.ekerlund@skanska.se

 

Øvrige Sverige

Joakim Åkesson

+46 10 44 83 361

joakim.akesson@skanska.se

 

Helsingfors

Michael Ekström

+358 40 680 4500

michael.ekstrom@skanska.fi

 

København

Elo Alsing

+45 20 16 93 22

elo.alsing@skanska.dk

 

Lager/logistikklokaler Sverige

 

Ida Granqvist
+46 10 44 81 317
ida.granqvist@skanska.se